Strona główna Przedmioty Zrzut ekranu: iPhone – Jak zrobić?

Zrzut ekranu: iPhone – Jak zrobić?

przez Tomasz
Zrzut ekranu – iPhone X, Xr, Xs, 11, 12 z FaceID?

Aby wykonać zrzut ekranu w iPhonie z przyciskami do przygłaszana i przyciszania z lewej strony i przyciskiem bocznym z prawej strony należy wcisnąć przycisk zwiększania głośności, oraz przycisk boczny z prawej strony. Następnie, puszczamy oba przyciski. Zrzut ekranu pojawi się na dole ekranu, możemy go teraz otworzyć naciskając na niego lub odrzucić przesuwając w lewo. Zrzut ekranu zostanie zapisany w galerii zdjęć (Aplikacji „Zdjęcia”).

Jak wykonać zrzut ekranu na iPhone z Touch ID (okrągły przycisk na dole) i bocznym przyciskiem?

Instrukcja dotyczy wykonywania zrzutu ekranu w iPhonie z Touch ID (okrągłym przyciskiem na dole iPhone’a), oraz przyciskiem bocznym z prawej strony. Były to wersje iPhone m.in. 6, 7, 8, SE. Należy wcisnąć przycisk Touch ID (okrągły przycisk na dole iPhone’a), oraz przycisk boczny z prawej strony. Następnie, puszczamy oba przyciski. Zrzut ekranu pojawi się na dole ekranu, możemy go teraz otworzyć naciskając na niego lub odrzucić przesuwając w lewo. Zrzut ekranu zostanie zapisany w galerii zdjęć (Aplikacji „Zdjęcia”).

Jak wykonać zrzut ekranu na iPhone z Touch ID (okrągły przycisk na dole) i górnym przyciskiem?

Instrukcja dotyczy wykonywania zrzutu ekranu w iPhonie z Touch ID (okrągłym przyciskiem na dole iPhone’a), oraz przyciskiem górnym. Były to generacje iPhone m.in. 3, 3G, 3GS, 4, 5, 5c, 5s. Należy wcisnąć przycisk Touch ID (okrągły przycisk na dole iPhone’a), oraz przycisk znajdujący się na górze telefonu. Następnie, puszczamy oba przyciski. Zrzut ekranu pojawi się na dole ekranu, możemy go teraz otworzyć naciskając na niego lub odrzucić przesuwając w lewo. Zrzut ekranu zostanie zapisany w galerii zdjęć (Aplikacji „Zdjęcia”).

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: info@odpowiedzinapytania.pl