Strona główna SpołeczeństwoModa Torba męska na ramię – jakie ma zalety?

Torba męska na ramię – jakie ma zalety?

przez Tomasz

Jakie zalety niesie ze sobą posiadanie torby męskie na ramię? Czy warto kupić taki prezent dla swojego męża, chłopaka lub przyjaciela z pracy? Zdecydowanie tak. Zapraszamy na nasze zestawienie.

Koniec wypchanych kieszeni

Chyba każdy facet ma lub miał problem z wypchanymi kieszeniami spodni, albo kurtki. Torby męskie na ramię rozwiązują ten problem. Od teraz wszystkie ważne rzeczy osobiste zmieszczą się wewnątrz praktycznych kieszonek i schowków. Dla większości mężczyzn wystarczy mała saszetka na ramię do której schowają sobie portfel, dokumenty od auta i klucze do domu. Telefon komórkowy i tak najcześciej wyląduje w kieszeni, jednak to będzie już tylko telefon. Saszetki męskie na ramię to niekwestionowane bestsellery ponieważ praktycznie każdy elegancki mężczyzna powinien mieć taki dodatek w swojej szafie.

Porządek

Torby męskie na ramię pozwalają na zachowania porządku a przez to także zapobiegają zgubieniu ważnych przedmiotów. Wystarczy odpowiednio zaplanować przestrzeń wewnątrz torby. Przykładowo dokumenty od samochodu mogą znajdować się w wewnętrznej kieszeni zapinanej na zamek i wyjmowane z niej jedynie w razie potrzeby. Dzięki temu zawsze wiemy gdzie ich szukać. Podobnie można zrobić z portfelem, który także znajdzie dla siebie odpowiednią kieszeń. W ten sposób przy kasie w sklepie od razu wiemy, którą kieszeń musimy otworzyć aby wyjąć pieniądze bez zbędnego szukania i otwierania innych schowków.

Bezpieczeństwo

Torba męska na ramię także zwiększa bezpieczeństwo. Najcenniejsze rzeczy możemy umieścić w kieszeniach wewnętrznych zapinanych na dodatkowe zamki błyskawiczne. Dzięki temu dostęp do nich z zewnątrz przez osoby nieuprawnione jest utrudniony. Część toreb ma także tzw. „kieszeń antykradzieżową”. Jest to kieszeń umieszczona z tyłu torby i zamykana na suwak. Dzięki jej położeniu przylega ona do naszego ciała w trakcie noszenia. Przez to ciężko jest dostać się do niej i wyjąć zawartość bez dotykania i zaalarmowania przy okazji osoby, która torbę niesie. To jest także dobre miejsce na wartościowe przedmioty, których często używamy. Dostęp do niej dla osób z zewnątrz jest dosyć skomplikowany, ale dla właściciela bardzo łatwy i szybki. W końcu kieszeń zamykana jest na jeden zamek.

Swoboda ruchów

Torba męska na ramię gwarantuje także swobodę ruchów. Mężczyźni najcześciej noszą torby przełożone na ukos. Dzięki temu torba nie spadnie nawet przy większej aktywności i w trakcie uprawiania sportu. Pasek przełożony przez głowę i saszetka przesunięta lekko w kierunku pleców umożliwia także swobodne operowanie rękami np. podczas pracy fizycznej. Ostatecznie, sama obecność torby i to, że rzeczy znajdują się w jej wnętrzu a nie w kieszeniach sprawia, że możemy wykonywać pewniejsze ruchy i cieszyć się ich swobodą.

Gdzie kupić torbę męską na ramię?

Podczas wybierania idealnej torby warto także zwrócić uwagę gdzie ją kupujemy. Przede wszystkim polecamy sklepy z wieloletnim doświadczeniem i siedzibą, oraz magazynem na terenie polski. Sklep powinien gwarantować bezpieczne zakupy i mieć witrynę zabezpieczoną certyfikatem SSL. Musi mieść także jasną politykę zwrotów. Tego typu sklep znajduje się m.in. pod adresem https://ladnetorby.pl. Jest to firma istniejąca nieprzerwanie od 2014 roku z bardzo szybką wysyłką w ciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia.

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: [email protected]