Strona główna Aktualności Rancho pod Bocianem – idealne miejsce na weekendowy wyjazd z rodziną

Rancho pod Bocianem – idealne miejsce na weekendowy wyjazd z rodziną

przez Tomasz

Nawet tylko dwa dni spędzone poza domem, na łonie natury, pomogą się zrelaksować i naładować akumulatory. Taki wyjazd można zorganizować również z dziećmi, choć warto wtedy zwrócić uwagę na warunki oraz dostępność rozrywek. Dobrym miejscem na krótki, rodzinny wypad jest Rancho pod Bocianem.

Atrakcyjna lokalizacja

Rancho pod Bocianem jest szczególnie atrakcyjną opcją dla mieszkańców Warszawy oraz okolic. Ośrodek znajduje się w miejscowości Przypki, oddalonej od stolicy o około 20 kilometrów, więc podróż samochodem zajmie niecałą godzinę. Rancho otaczają piękne, zielone lasy i rozległe łąki, a cały teren jest dobrze utrzymany, z wytyczonymi ścieżkami do spacerowania i terenami wprost wymarzonymi na pikniki.

Rancho jest na tyle duże, że łatwo znaleźć tutaj ustronne miejsce tylko dla swojej rodziny, choć warto nieco czasu spędzić także w samym ośrodku. W pobliżu Rancha jest wiele atrakcji sportowych, w tym również takich dla dzieci. Można tu pograć w piłkę, odwiedzić park linowy, popływać łódkami po stawie, spróbować sił na ściance wspinaczkowej. Większość tych atrakcji znajduje się na świeżym powietrzu, ale nawet kiedy pogoda jest raczej kiepska, w Rancho ciężko będzie się nudzić – niezależnie od pory roku, w ośrodku można bardzo przyjemnie spędzić wolny czas.

Ciekawą propozycją jest weekendowy wyjazd połączony z imprezą urodzinową dla dziecka. Przyjęcie może się odbywać w budynku albo w plenerze, zabawami kierują doświadczeni animatorzy, a menu jest szykowane na specjalne zamówienie przez samego Szefa Kuchni. Podczas urodzin można zorganizować ognisko, warsztaty plastyczne, turniej sportowy, szukanie skarbów – wszystkie szczegóły ustala się indywidualnie podczas rezerwacji.

Weekend w prywatnym domku

Rancho to ośrodek w tradycyjnym, rustykalnym stylu, nawiązujący wystrojem do staropolskiej zabudowy folwarcznej. Menu w Starej Izbie też nawiązuje do klasycznej, polskiej kuchni, ale widać w nim także inspiracje z innych regionów, prócz tego są specjalne potrawy przygotowane z myślą o najmłodszych gościach. Nocleg można zarezerwować w głównym budynku albo w domku weekendowym, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla rodziny z małymi dziećmi – w domku jest wyposażona kuchnia, pralka, salon oraz pokoje z noclegiem dla czterech osób. Domek jest nieco oddalony, z własnym tarasem i ogrodem, co zapewnia spokojny, kameralny wypoczynek w otoczeniu przyrody.

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: info@odpowiedzinapytania.pl