Strona główna Aktualności Prezenty świąteczne dla męża – co wybrać dla miłośnika urody i technologii

Prezenty świąteczne dla męża – co wybrać dla miłośnika urody i technologii

przez Tomasz

Prezent dla męża powinien być oryginalny oraz praktyczny. Sklepy ze sprzętem AGD oferują bardzo ciekawe produkty dla mężczyzn, jak golarki, maszynki do golenia i akcesoria, które powodują, że można zrobić mężowi niecodzienny prezent pod choinkę.

Golarki na prezent 

Prezent dla męża nie musi być codzienny, gdyż może to być coś nowoczesnego. Panowie, którzy dbają o siebie, uprawiają sport, lubią nowe technologie i chcą ładnie wyglądać, mogą otrzymać podarunek typowy dla nich. Jednym z takich prezentów jest golarka, która spełnia wszystkie funkcje, zarówno strzyżenia włosów, golenia brody i wąsów, a także golenia głowy. Posiada nowoczesne ostrza, ruchome głowice, a także odpowiednio dopasowane nakładki. Mąż może sprawić sobie w łazience ogromną przyjemność, również podczas kąpieli, gdyż golarka jest odporna na wodę. Współczesne maszynki do golenia są hybrydowe, dlatego mężczyźni z dłuższą brodą czy włosami także mogą ich użyć. Dla męża to wartościowy prezent, który przyda mu się nie tylko w domu, ale i w podróży służbowej. Bardzo szybko się składa, rozpakowuje i czyści po goleniu. Opakowanie także jest bardzo atrakcyjne, idealne dla mężczyzn lubiących wygodę i nowy design. 

Gdzie kupić prezent dla męża

Jednym z najczęściej odwiedzanych sklepów przed świętami jest market z artykułami AGD i RTV, gdyż są tam ciekawe i nowoczesne oferty sprzętowe. Żona może sprawdzić najnowszą kolekcję maszynek i golarek dla męża, które są potrzebne praktycznie każdemu mężczyźnie. Zamiast używać maszynek jednorazowych, warto zainwestować większe pieniądze w golarkę akumulatorową z różnymi nakładkami golącą bardzo dokładnie. Jest to sprzęt bezprzewodowy, z dokładnymi ustawieniami na różne milimetry włosa, dzięki czemu nawet minimalną brodę łatwo i sprawnie można nią ogolić. Sklepy z golarkami to nie tylko markety tradycyjne, ale także internetowe, w których podane są wszystkie parametry techniczne maszynek do golenia. Należy przeczytać opis, przejrzeć pokazane zdjęcia i sprawdzić rodzaj golarki, który mężowi posłuży. Jedną z ofert jest maszynka do strzyżenia włosów, która automatycznie dopasowuje się do kształtu głowy i dzięki temu domowe strzyżenie jest bardzo łatwe. Do wyboru jest kilka rodzajów maszynek, w zależności od potrzeb męża, dlatego warto obejrzeć je dokładnie. 

Jaką maszynkę wybrać dla męża

Opcji prezentowych jest bardzo wiele, a żony starają się, by podarunek się nie powtarzał. Święta to wyjątkowy czas, dlatego warto włożyć wysiłek w wyszukanie czegoś oryginalnego. Sklepy oferują nowoczesne maszynki Philips do golenia, które spełniają kilka funkcji naraz. Dzięki temu mąż może w szybki i łatwy sposób w ciągu kilkunastu minut ogolić twarz i głowę. Do wyboru są maszynkistrzyżarkigolarki, w bardzo różnych cenach. Ich cechą jest cyfrowy wyświetlacz pokazujący stopień naładowania, a także różne stopnie golenia. Bardzo mocna i stabilna rączka powoduje łatwe trzymanie maszynki w ręku, również wtedy gdy jest ona mokra. Uchwyty są antypoślizgowe, dlatego mężczyzna może używać maszynki w różnych miejscach, nie tylko w łazience. Do zapakowania służy ładne etui, w którym są potrzebne akcesoria i części wymienne. Po wyczyszczeniu łatwo je zapakować i mąż może nosić ten zestaw w swoim neseserze. Jest to doskonały prezent również dla mężów, którzy muszą na co dzień elegancko wyglądać. 

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: info@odpowiedzinapytania.pl