Strona główna SpołeczeństwoModa Portfele Damskie Jennifer Jones – Modne i niedrogie

Portfele Damskie Jennifer Jones – Modne i niedrogie

przez Tomasz

Portfele damskie Jennifer Jones od wielu lat podbijają rynek Polski. Jest to znana w całej Europie zachodniej, marka galanteryjna pochodząca z Niemiec. W swojej ofercie producent ma przede wszystkim piękne lakierowane portfele damskie, uszyte starannie z wysokiej jakości skóry naturalnej. W tej kategorii jest to ogromny wybór kolorów, rozmiarów i zapięć.

Lakierowane portfele damskie

Lakierowane portfele damskie to produkt w którym marka Jennifer Jones się specjalizuje. Flagowymi produktami są lśniące portmonetki z tłoczeniem „croco”. Ich zewnętrzna, strona tłoczona jest na etapie produkcyjnym na wzór przypominający skórę krokodyla. Te nierówności są następnie pokrywane błyszczącym lakierem. Dzięki temu światło przepięknie załamuje się na błyszczących nierównościach i tworzy małe dzieło sztuki. Jeżeli chodzi o portfele croco to w ofercie marki Jennifer Jones znaleźć można małe, średnie duże modele. Wszystkie wykonane w całości ze skóry naturalnej i wykończone metalowymi okuciami. Także nie będzie problemu z wyborem koloru. Producent przygotował bardzo szeroki wybór. Zaczynając oczywiście od klasycznych, czerwonych portmonetek po modele czarne, niebieskie, białe, czy imitujące skórę węża.

Portfele kopertowe

Marka Jennifer Jones w swojej ofercie posiada także tzw. portfele kopertowe. Są to duże modele wyglądem przypominające piórniki. Wyposażone są one w pojemne przegrody z dużą liczbą kieszonek na karty i dokumenty. Są one zapinane dookoła na zamek błyskawiczny. Dużo miejsca wewnątrz takiego portfela umożliwia nawet noszenie telefonu komórkowego. Niektóre modele wyposażono także w pasek na nadgarstek, lub długi, odczepiany pasek na ramię. Takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z takiego portfela jak z małej torebki zwanej kopertówką. Stąd też pochodzi nazwa „portfele kopertowe”.

Gdzie kupić portfel damski Jennifer Jones

Marka Jennifer Jones to wysokiej jakości portfele w bardzo atrakcyjnych cenach. Gdzie polecamy kupić produkty tej marki? Bezpośrednim dystrybutorem marki z chyba największym wyborem modeli jest sklep internetowy LadneTorby.pl. Dodatkową zaletą jest szybka wysyłka z terytorium Polski. Dzięki temu, możesz cieszyć się kupionym portfelem nawet już w 24 godziny od zakupu.

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: [email protected]