Strona główna Dom i ogród Najpopularniejsze kabiny prysznicowe

Najpopularniejsze kabiny prysznicowe

przez Tomasz

Wraz z oficjalnym dystrybutorem kabin prysznicowych polskiego producenta Kerra, sklepem universalhome.pl postanowiliśmy zebrać dla Was najpopularniejsze ich typy.

Jakie są popularne kabiny prysznicowe?

Oczywiście wybór odpowiedniej kabiny zależy od potrzeb domowników, oraz ograniczeń łazienki. Przykładowo, nie możemy niestety kupić sobie ogromnej kabiny hydromasażowej lub parowej do małej łazienki w kawalerce. Najpopularniejsze kabiny to właśnie takie, które pozwalają na komfortową kąpiel i zmieszczą się nawet do mniejszej łazienki. 

Najcześciej wybierane kabiny prysznicowe

Przechodząc do sedna, kabiny prysznicowe przede wszystkim różnią się wymiarami. Najpopularniejsza kabina prysznicowa ma standardowe wymiary brodzika wynoszące 90×90 cm. Model tego typu pozwala na swobodne ruchy w środku dla nawet tęższych osób. Ponadto niecały metr kwadratowy powierzchni znajdzie w praktycznie każdej łazience. Na drugim miejscu, najpopularniejsze są kabiny prysznicowe 80×80 cm. Są to modele krótsze o około 10 cm dzięki czemu pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Kabiny o szerokości 80 cm są wybierane do małych łazienek. Nadal można się w nich komfortowo wykąpać, jednak różnica 10 cm jest odczuwalna. 

Jakiej kabiny nie kupować?

Przy okazji, zdecydowanie odradzamy zakup mniejszych kabin, takich jak 70×70 cm. Jeżeli nie jesteście do takiego wyboru zmuszeni wymiarami swojej łazienki to zdecydowanie warto zainwestować w większą kabinę. W malutkiej będzie Wam bardzo ciężko się obrócić. 

Gdzie kupić kabinę prysznicową online?

Zapraszamy do kategorii „kabiny prysznicowe Kerra” w sklepie internetowym universalhome.pl gdzie szybko znajdziecie sprawdzony model kabiny od polskiego producenta z pełnym serwisem na terenie polski i z bezproblemowym dostępem do części zamiennych w razie „w”. 

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: [email protected]