Strona główna SpołeczeństwoModa Jak nosić saszetkę męską

Jak nosić saszetkę męską

przez Tomasz

Saszetki męskie to bardzo popularne dodatki galanteryjne. Szczególnie w ostatnich latach zyskały uwielbienie wśród mężczyzn. Pozwalają w wygodny sposób i schludny przenosić najważniejsze rzeczy jak portfel czy dokumenty. Jak nosić saszetkę męską? Na wiele sposobów.

Przez ramię na skos

Saszetki wyposażone w długi pasek można przełożyć na skos przez ramię (tzw. crossbody). W ten sposób saszetka trzyma się pewnie i nie spadnie sama z ramienia nawet w trakcie uprawiania sportu. Jest także zabezpieczona przed kradzieżą. Aby zdjąć saszetkę trzeba ją bowiem wpierw przełożyć nad rękę. Saszetka noszona przez ramię jest także łatwa w dostępie. W ten sposób nosić można zarówno saszetki typu nerki, oraz męskie torby na ramię.

Na ramieniu – klasycznie

Saszetkę męską typu torebka nosić można także klasycznie – na jednym ramieniu. Jest to sposób noszenia wybierany najczęściej do pokonywania mniejszych dystansów lub większych i eleganckich toreb. Noszenie torby w sposób klasyczny jest bardziej eleganckie niż na skos. Z tego względu zalecamy tego typu sposób noszenia do formalnych stylizacji np. do garnituru lub płaszcza.

Na brzuchu / biodrach

Saszetki typu nerki nosić można zapięte w wysokości brzucha lub bioder. Jest to także dosyć bezpieczny sposób ponieważ saszetkę ukryć można pod kurtką czy bluzą chroniąc dostęp do niej z zewnątrz. Dostęp do saszetki jest wygodny, mamy wolne dwie ręce którymi możemy komfortowo wkładać i wyciągać przedmioty.

Jeżeli szukacie natomiast sprawdzonego sklepu internetowego gdzie kupicie dobrej jakości saszetki męskie to sprawdźcie ofertę na stronie LadneTorby.pl. My polecamy!

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: info@odpowiedzinapytania.pl