Strona główna Aktualności Hale namiotowe – doskonały wybór do zorganizowania targów branżowych i imprez prywatnych

Hale namiotowe – doskonały wybór do zorganizowania targów branżowych i imprez prywatnych

przez Tomasz

Nie trzeba dysponować dużym obiektem stałym, by zorganizować targi branżowe czy strefę handlową albo magazynową. Wynajmując powierzchnię, można postawić na niej hale namiotowe i stworzyć strefę handlowo-usługową czy magazyn. Warto dowiedzieć się na ten temat więcej i poznać zalety zastosowania hal namiotowych. Należy podkreślić, że to także dobry wybór na imprezy okolicznościowe dla klientów indywidualnych i firm.

Hale plandekowe – doskonały wybór dla firmy, która planuje rozwój przestrzeni magazynowych

Nie trzeba inwestować w hale murowane czy betonowe i w wielu przypadkach wystarczy stworzenie hal plandekowych, by stworzyć odpowiednie warunki do przechowywania produktów. Plandeki są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Zapewniają świetną ochronę magazynowanych towarów. Jednocześnie takie hale bardzo łatwo się montuje, jak i demontuje, co sprawia, że można dowolnie dysponować dostępną przestrzenią i zmieniać ich położenie w razie potrzeby. Takiego komfortu nie ma w przypadku hal o stałej konstrukcji, dlatego hale plandekowe są świetnym rozwiązaniem dla firm z różnych branż, choćby transportowej czy wytwórczej.     

Hale namiotowe – doskonały wybór na targi branżowe 

Organizacja targów branżowych nie musi wiązać się z koniecznością wynajęcia jakiegoś budynku. Wystarczy odpowiedni teren i postawienie hal namiotowych. W ten sposób można ograniczyć koszty przedsięwzięcia, a także zapewnić większe stanowiska wystawiennicze dla poszczególnych uczestników targów. Mogą się one odbywać dzięki temu w komfortowych warunkach. Hale namiotowe są odpowiednio wentylowane, a jednocześnie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Można umieścić w nich boksy, a także stworzyć wygodne ciągi komunikacyjne. Doskonałym wyborem będą modele oferowane przez Panorama Plus.             

Namioty wynajem – na wesele i imprezy branżowe 

Namioty dwuspadowe świetnie sprawdzają się na imprezy okolicznościowe organizowane w plenerze. Jest to coraz popularniejsza forma zabawy zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firm. W namiocie można zorganizować imprezę firmową, integracyjną, ale i prywatną – jubileusz czy wesele. Konstrukcja namiotu dwuspadowego może być uzupełniona o ułożony na tę okazję parkiet. Wewnątrz można bez problemu ustawić stoły czy zorganizować miejsce do tańca. W takim otoczeniu każdy z gości może czuć się świetnie. Nie ma potrzeby zaczerpnięcia świeżego powietrza, bo cały czas obcuje z naturą. Dzięki namiotowi nie ma też obaw, że impreza się nie odbędzie z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Namioty wynajem to oferta namiotów dostępnych w różnych wymiarach, zatem każdy może znaleźć odpowiedni do swoich potrzeb i do wielkości organizowanej imprezy. Można zdecydować się także na postawienie kilku namiotów sąsiadujących ze sobą i w jednym zorganizować strefę cateringową, a w drugim – taneczną, a w przypadku imprez branżowych – prelekcyjną czy dyskusyjną. 

Hale namiotowe to doskonały wybór niezależnie od pory roku, gdyż w przypadku niesprzyjającej aury można zdecydować się na ich dogrzewanie. W miesiącach wiosennych i letnich mogą zapewnić także odpowiednie warunki na pikniki rodzinne czy pracownicze. Nie trzeba wynajmować sali, by zorganizować huczną imprezę z okazji 30-tych, 40-tych czy 50-tych urodzin, bo można wynająć halę namiotową i postawić ją w swoim ogrodzie, zapewniając świetne warunki do zabawy i wygodę wszystkim gościom. To doskonały wybór dla najbardziej wymagających, zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.              

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: [email protected]