Strona główna Aktualności Gdzie zaparkować na lotnisku Chopina – polecany parking

Gdzie zaparkować na lotnisku Chopina – polecany parking

przez Tomasz

Planowanie podróży dla jednych oznacza same przyjemności, które są wynikiem poczucia, że już niedługo będą cieszyć się z wakacji, lecz z pewnością znajdą się i tacy, którzy nie mają czasu lub nie lubią organizować wczasów. To właśnie ta grupa w dużej mierze narażona jest na niepotrzebny stres i przepłacanie za atrakcje turystyczne, transport czy…parking przy lotnisku. Znalezienie tańszego parkingu na lotnisku to jeden ze skuteczniejszych sposobów na oszczędności podczas podróżowania.

Gdzie zaparkować przy lotnisku Okęcie taniej?

Parkując dalej od głównego terminala przy lotnisku Okęcie jesteśmy w stanie naprawdę sporo zaoszczędzić, szczególnie jeśli planujemy dłuższy wyjazd. Opłata za parking naliczana jest za każdy dzień postoju i znacznie różni się pomiędzy parkingami. Jeśli obawiasz się, że wybierając parking położony dalej od terminala, stracisz dużo czasu, jesteś w błędzie! Parking-lotnisko.pl Park & Fly oferuje bezpłatny transfer z i na lotnisko, który odbywa się na życzenie pasażerów o każdej porze dnia i nocy! Taka trasa trwa zaledwie 7 minut, więc biorąc pod uwagę to, jak dużo czasu potrzebujesz na inne lotniskowe załatwienia i czynności, dojazd pod terminal wcale nie powinien sprawić Ci większych utrudnień. 

Okęcie – gdzie zaparkować, aby twój samochód był bezpieczny?

Wiele osób przeszukuje Internet w celu znalezienia odpowiedzi na pytanie lotnisko Chopina gdzie zaparkować za darmo, lecz my przestrzegamy przed szukaniem takiej formy oszczędności. W okolicy Okęcia o takie miejsce będzie niezwykle trudno, a jeśli już je znajdziemy możemy narazić się spory mandat, a także duże prawdopodobieństwo uszkodzenia a nawet kradzieży samochodu. Koszt jaki poniesiemy będzie o wiele większy niż ewentualny zysk, dlatego pozostawiając samochód przy Okęciu zawsze powinniśmy liczyć się z potrzebą dokonania opłaty. Ta powinna zawierać nie tylko sam postój, ale także ubezpieczenie samochodu na wypadek kradzieży czy ewentualnych strat. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, jeśli parking odpowiednio zadba o bezpieczeństwo – ogrodzi teren, zapewni monitoring oraz zatrudni firmę ochroniarską do strzeżenia terenu parkingu. Te wszystkie udogodnienia oferuje wspomniany wyżej parking Park & Fly – https://www.parking-lotnisko.pl/, który znajduje się na liście najbardziej rekomendowanych parkingów przy lotnisku Chopina. Wiele Klientów doceniło możliwość skorzystania z zadaszonych wiat, a także wykupienia opcji schowania dokumentów i kluczyków na czas naszej nieobecności. To świetna szansa dla osób, którym podczas wakacji, często przytrafiają się nieprzyjemne zdarzenia, takie jak utrata portfela.

Bezpieczeństwo i cena to najważniejsze kryteria, które powinniśmy wziąć pod uwagę rezerwując miejsce parkingowe przy lotnisku Okęcie. Warto zrobić to z wyprzedzeniem, szczególnie jeśli wybieramy się w podróż w okresie wakacji, kiedy to miliony pasażerów rozpoczynają swoje urlopy, właśnie z lotniska Chopina.

Inne ciekawe wpisy

Zostaw komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową: info@odpowiedzinapytania.pl